Jak se zapojit?

Abyste mohli do Národní kroniky přispět či opakovaně přispívat, je třeba se na webu SenSen zaregistrovat (čili zřídit si svůj tzv. osobní profil).
Pokud už jste to jako návštěvníci našeho webu neučinili dříve, VELMI SNADNO TO MŮŽETE UDĚLAT VYPLNĚNÍM KRATIČKÉHO FORMULÁŘE

ZDE
.


Až tak učiníte, zašleme vám do vaší e-mailové schránky přihlašovací údaje s odkazem, na který kliknete, a tím bude vaše registrace potvrzena. Pak už můžete začít s posíláním příspěvků do Národní kroniky a využívat i ostatní služby webu SenSen. 

Důležité: Po přihlášení se vraťte na tuto stránku, kde se vám pod tímto textem vpravo objeví odkaz "nový příspěvek". Po kliknutí na něj se vám otevře formulář, do kterého vložíte svůj příspěvek. V Národní kronice se neobjeví ihned, ale až po schválení administrátorem.

Kodex přispěvatele Národní kroniky

 
  • Do kroniky může přispívat každý, kdo má seriózní zájem zanechat svědectví pro budoucnost o sobě, svém okolí a o své době.
  • Příspěvky nejsou cenzurovány, selektovány a ani není hodnocena jejich závažnost.
  • Do příspěvků není nijak zasahováno, ponechány jsou v původní podobě i s možnými pravopisnými chybami a drobnými faktickými nepřesnostmi, které není v silách týmu SenSen opravovat  a ověřovat.
  • Odmítnuty budou příspěvky schvalující zločiny, podněcující rasovou, třídní nebo politickou nenávist, obsahující obscénnosti, hrubost vůči jiným nebo zjevné i historické lži, propagující jakékoli ideologie vedoucí k potlačení lidských práv a svobod a ty, které by mohly poškozovat dobré jméno tohoto webu a mohly by být v rozporu s platnými zákony ČR.

RegistracePřihlášení